Renault Product Manager ds. Części Zamiennych EAST (Karoseria/ Produkty Lakiernicze/ IXTAR)

Renault Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

KONCERN RENAULT
poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Product Manager zarządza powierzonymi segmentami działalności biznesowej (części karoseryjne, produkty lakiernicze i paralakiernicze oraz Ixtar). Podejmuje działania mające na celu zwiększenie obrotów handlowych, rentowności, lojalności sieci dealerskiej oraz wzrostu satysfakcji klientów na terytorium EAST (Polska, Czechy, Słowacja i Kraje Bałtyckie). Jako Product Manager będziesz odpowiedzialny za wdrażanie strategii globalnej firmy oraz za podejmowanie inicjatyw lokalnych mających na celu szeroko rozumiany rozwój biznesu. Na tym stanowisku będziesz stale współpracował z innymi działami (Dział Sprzedaży oraz Dział Techniczny) w celu wdrożenia nowych rozwiązań i produktów oraz monitorowania wyników i zbierania informacji. Ważną częścią pracy będzie analiza danych w celu poszukiwania nowych możliwości rozwoju sprzedaży.

OBOWIĄZKI:

  • Realizacja wymaganego celami budżetowymi poziomu obrotów i marży operacyjnej oraz kontrybucji w powierzonych segmentach poprzez systematyczny nadzór wyników handlowych.
  • Współuczestnictwo w opracowywaniu założeń i tworzeniu planów marketingowych w zakresie powierzonych segmentów.
  • Proponowanie nowych akcji, rozwiązań w oparciu o analizę danych i informację z rynku.
  • Współpraca z Działem Technicznym oraz wsparcie ich pracy oraz rozwój biznesu poprzez wprowadzanie do obrotu nowych produktów zarówno centralnych jak i lokalnych.
  • Przygotowywanie celów sprzedażowych dla sieci Autoryzowanych Partnerów Renault i Dacia dla powierzonych segmentów.
  • Organizacja oraz koordynacja konkursów dla sieci Autoryzowanych Partnerów Renault i Dacia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, kierunki techniczne).
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub marketingu.
  • Doskonałe zdolności analityczne (warunek konieczny).
  • Umiejętność podejmowania decyzji.
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z partnerami biznesowymi.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i prezentacyjne.
  • Doskonała znajomość pakietu Microsoft Office (weryfikacja w trakcie procesu rekrutacyjnego).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w środowisku międzynarodowym).

To oferujemy

  • aktywny udział w rozwoju marki Renault i wdrażaniu strategii produktu,
  • ciekawa i pełna wyzwań praca,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu produktem,
  • praca w międzynarodowym środowisku, współpraca z Centralą oraz krajami EAST,
  • praca, która umożliwia codzienny kontakt z językiem angielskim,
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".