Regionalny Koordynator Sprzedaży (Tworzywa sztuczne)

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1130341

Twoja nowa firma:
Producent innowacyjnych koncentratów barwiących tworzywa sztuczne. Firma współpracuje z głównymi graczami sektorów przemysłu, budownictwa i tym podobnych.

Twoja nowa rola
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie sieci sprzedaży i dobrych relacji z już istniejącymi Klientami na podległym terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego podlaskiego. Stanowisko Koordynatora sprzedaży będzie wiązać się z nadzorem procesów sprzedaży od zamówienia po wysyłkę produktów. Koordynator będzie ściśle współpracować z Dyrektorem Sprzedaży, uzgadniając z nim cele oraz przedstawiając raporty i wyniki sprzedaży.

Czego potrzebujesz aby osiągnąć sukces
Na tym stanowisku odnajdzie się osoba z ponad 4 letnim doświadczeniem w sprzedaży mobilnej produktów do przemysłu, chemii budowlanej, materiałów sztucznych i podobnych. Mile widziane wykształcenie techniczne i znajomość tematyki pigmentów do tworzyw sztucznych. Koordynator Sprzedaży to osoba ok. 40% czasu przebywająca na spotkaniach z Klientami, budując z nimi relacje oraz na bieżąco analizująca potrzeby aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom biznesowym.

Co otrzymasz w zamian
Firma oferuje zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia do pracy, samochód oraz pakiet benefitów socjalnych

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management