Recruitment Consultant (Finance & Accounting)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dalszym rozwojem struktury oraz chęcią umocnienia pozycji lidera rynkowego, poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój kariery zawodowej kandydatów do zespołu rekrutacji w obszarze Finance & Accounting.

Informacje o kliencie

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm doradztwa personalnego na świecie, notowaną na giełdzie papierów wartościowych w Londynie. Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2006 roku i jesteśmy obecnie zespołem kilkudziesięciu konsultantów, którzy pracują w naszych regionalnych biurach w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu. Jesteśmy dumni, że możemy wyznaczać standardy w rekrutacji, a nasze specjalistyczne usługi mają realny wpływ na życie kandydatów i klientów.

Opis stanowiska

  • Rozwój portfolio klientów poprzez identyfikowanie organizacji, które posiadają potrzeby rekrutacyjne oraz budowanie relacji biznesowych w celu poszerzenia współpracy z obecnymi partnerami
  • Pełnienie funkcji doradczej w zakresie sprecyzowania potrzeb rekrutacyjnych, wyboru odpowiedniej strategii oraz narzędzi realizacji projektu
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na poziomie kadry specjalistycznej oraz kierowniczej od etapu rozmowy telefonicznej do momentu złożenia oferty pracy (m.in. przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, udzielanie informacji zwrotnych, sprawdzenie referencji, negocjowanie warunków umowy dla wybranych kandydatów)
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów za pomocą wewnętrznej bazy danych, kampanii ogłoszeniowych, networkingu oraz poszukiwań bezpośrednich w social media
  • Zarządzanie ryzykiem w trakcie realizacji projektu rekrutacyjnego (np. kontroferta, udział w innych procesach)
  • Udział w optymalizacji procesów, implementacji nowych rozwiązań oraz budowaniu strategii rozwoju zespołu

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie rekrutacyjnej lub doświadczenie w sprzedaży produktów i usług skierowanych do klienta biznesowego (np. produkty finansowe, rozwiązania IT, usługi doradcze)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca biznesową komunikację (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunkach: ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Inicjatywa, kreatywność, nastawienie na realizację założonych celów
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie za realizację celów
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, budżet elastyczny)
  • Przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego - ekspercka oraz menedżerska
  • Dostęp do sprawdzonej metodyki oraz globalnego know-how
  • Rozbudowany program szkoleń na każdym etapie rozwoju zawodowego
  • Możliwość współpracy z najbardziej rozpoznawalnymi spółkami na rynku
  • Praca wśród ludzi posiadających tzw. can-do attitude
  • Przyjazne środowisko pracy i elastyczność w zakresie sposobu realizacji swoich zadań
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page