Recepcjonista

IBIB PAN

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca w systemie równoważnego czasu pracy na 12 lub 24 godz.

Charakterystyka pracy:

·         Przyjmowanie rezerwacji, meldowanie gości

·         Przyjmowanie, rozliczanie opłat od Gości za nocleg, parking

·         Koordynacja zamówień wewnętrznych

·         Kontrola systemów ppoż oraz systemu monitoringu

·         Rezerwacja sal konferencyjnych

·         Przygotowanie spotkań, konfiguracja sal, obsługa szatni

·         Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

·         Doskonałą atmosferę w pracy

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Praca w państwowym Instytucie Naukowym

·         Opieka medyczna

·         Bogaty pakiet socjalny

Wymagania

Kwalifikacje:

·         znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym

·         Umiejętność pracy w bezpośrednim kontakcie z gościem

·         Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

·         Wysoka kultura osobista

·         Dyspozycyjność, samodzielność

·         Umiejętność obsługi programów komputerowych MS Office

Prezentacja firmy

IBIB PAN jest światowej rangi placówką naukową. Nasze Centrum Konferency... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
4 300PLN - 4 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy