Oferta wyróżniona

Radca prawny w Zespole Postępowań Sądowych

Warszawa, mazowieckie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas, będziesz odpowiedzialny w szczególności za:

  • Reprezentowanie Banku przed sądami powszechnymi, a także przed Sądem Najwyższym oraz sądami administracyjnymi wszystkich instancji;
  • Reprezentowanie Banku przed organami administracji samorządowej oraz państwowej, we wszystkich sprawach, w których Bank jest lub będzie stroną;
  • Przygotowywanie pism procesowych;
  • Bieżące doradztwo prawne.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego prawniczego;
  • Min. 2-letniego doświadczenia w prowadzeniu spraw cywilnych;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze finansowym lub obsłudze podmiotów z sektora finansowego, a także doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych;
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień prawnych z zakresy bankowości i finansów oraz obrotu konsumenckiego;
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych, interpersonalnych, analitycznych;
  • Umiejętności podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu;
  • Samodzielności, dociekliwości i rzetelności w wykonaniu obowiązków służbowych;
  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z Klientami;
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych.

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Samodzielne stanowisko pracy;
  • Benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego;
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy (stacja linii M2- Rondo Daszyńskiego).

Wymagania

z dopiskiem

IP/ZPS/07/19/Warszawa

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Prawo / Prokuratura