Przedstawiciel Handlowy- Branża HoReCa

HR SIGMA

Warszawa, mazowieckie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zapewnienie odpowiedniego rozwoju relacji z dotychczasowymi oraz pozyskanie nowych Klientów do współpracy- branża HoReCa
  • Realizowanie planów sprzedażowych i promocyjnych
  • Zdolność docierania do osób na każdym szczeblu organizacji
  • Samodzielne wytyczanie oraz realizacja nowych szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji i spotkań biznesowych
  • Promowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy wśród klientów

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B - minimum 2 lata
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celów sprzedażowych
  • Predyspozycje sprzedażowe i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Otwartość, doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizja uzależniona od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz poszerzenia kwalifikacji
  • Wsparcie doświadczonego zespołu przy wdrożeniu do firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy
Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA