Przedstawiciel Farmaceutyczny Warszawa

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1132836

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, innowacyjnej firmy farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Farmaceutycznego wojew. mazowieckie
Zakres obowiązków:
  • Rozwój sprzedaży oraz zwiększenie obrotów spółki na wyznaczonym terenie poprzez zwiększenie ilości klientów, rekomendacji farmaceutów, poprawę ekspozycji i dystrybucji materiałów reklamowych
  • Prowadzenie bieżących działań u klientów i w hurtowniach
  • Dystrybucja preparatów spółki
  • Planowanie oraz przeprowadzanie akcji promocyjnych w aptekach i hurtowniach
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy jako przedstawiciel apteczny
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji celów;
  • Angielski na poziomie min. B1 ( możliwość nauki w firmie )
Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu: wynagrodzenie zasadnicze + premia uzależniona od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy oraz laptop.
  • Benefity poza płacowe: opiekę medyczną oraz dofinansowanie do nauki języka angielskiego/włoskiego
  • Szkolenia zagraniczne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy