Opis stanowiska pracy

3-21-61184

Dla naszego Klienta, dostawcy zaawansowanych rozwiązań IT, poszukujemy kandydata na stanowisko

Project Manager

Zadania:

- Zarządzanie realizacją projektu, polegającego na przeniesieniu magazynu i procesów magazynowych do Polski z innego kraju UE. W ramach danego projektu będą realizowane zróżnicowane działania.
- Zastosowanie najlepszych praktyk I standardów w zakresie dostarczenia dokumentacji projektowej w tym plan wykonania projektu w celu zagwarantowania terminowej realizacji oraz najwyższej jakości.
- Planowanie, weryfikacja realizacji I raportowanie
- Koordynacja pracy zespołu projektowego
- Zarządzanie projektami poprzez zapewnienie spójnej i profesjonalnej obsługi firmy.
- Coaching i wsparcie dla osób zaangażowanych w projekt

Wymagania:
- Doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami w obszarze logistyki
- Doskonałe zdolności interpersonalne
- Umiejętność samodzielnej pracy oraz zarządzania pracą zespołu
- Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
- Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w tym Excel i PowerPoint.

Korzyści:
- umowa o pracę tymczasową lub kontrakt B2B na czas realizacji projektu (ok. 6 mcy)
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Kadra zarządzająca