Opis stanowiska pracy

1-24-58429
Wynagrodzenie: 7000 - 9000 PLN

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży FMCG. Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Project Managera.
Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało m.in.:
- prowadzenie negocjacji z dostawcami
- tworzenie łańcucha dostaw oraz koordynowanie procesów magazynowych
- pełny nadzór nad procesem produkcji
- zarządza procesem dostarczenia projektu i całym cyklem

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
-znajomość systemów klasy ERP- będzie dodatkowym atutem
- znajomość języka angielskiego na poziomie B2
- umiejętność pracy wielozadaniowej
- gotowość do podróży służbowych
- prawo jazdy kat B

Korzyści:
- prywatna opiekę medyczną
- dofinansowanie do Karty Mulisport
- pakiet szkoleń
- auto służbowe

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości , Praca Administracja biurowa