Programista C++ (4 oferty)

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

2-10-52112

Dla 3 firm z Warszawy, Krakowa i Gdańska poszukujemy C++ Developerów z minimum rocznym doświadczeniem - im więcej, tym lepiej oczywiście.

Technologie przewijające się w projektach:
- STL, BOOST
- AI (NLP, ML)
- Middleware
- 5G

Wymagania:
- Ukonczone studia wyższe na kierunku informatycznym, technicznym, matematycznym itp.
- Rok doświadczenia (ale szukamy tez seniorów)
- Silne umiejętności algorytmiczne, matematyczne

Korzyści:
- UoP lub B2B
- Opieka medyczna i ubezpieczenie
- Prawa autorskie
- Premie roczne i pakier relokacyjny

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP