Opis stanowiska pracy

3-19-58335
Wynagrodzenie: 10000 - 11000 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko

Product Manager

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało m.in.:

- wsparcie rozwoju i sprzedaży produktów zgodnie z przygotowaną strategią
- przygotowanie harmonogramu działań promocyjno-marketingowych w tym wsparcie innowacji, komunikacji i promocji sprzedaży oraz kontrola realizacji przygotowanego harmonogramu
- tworzenie treści marketingowych dla marki we współpracy z agencjami, zakup narzędzi mediowych, cykliczne przygotowywanie planów marketingowych i komunikacji digitalowej
- rozwój nowych produktów, w tym projektowanie etykiet i pozycjonowanie cen
- koordynowanie działań PR-owych we współpracy z agencjami PR
- ścisła współpraca z działem sprzedaży

Wymagania:
- wykształceni wyższe (marketing, zarządzanie lub kierunki pokrewne)
- Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- doświadczenie w branży FMCG
- doświadczenie w prowadzeniu komunikacji digitalowej będzie dodatkowym atutem

Korzyści:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo ( około 1,5 roku) w stabilnej firmie o rozpoznawalnej marce
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia roczna
- prywatna opieka medyczna i karta multisport

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Kadra zarządzająca , Praca Top management