Pracownik ogólnobudowlany - praca bez delegacji - jedna zmiana

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się projektowaniem, budową i modernizacją sygnalizacji świetlnych zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prace ziemne, instalacyjne przy budowie sygnalizacji świetlnej, oświetlenia ulicznego,
  • Pakowanie i zdawanie materiałów budowlanych,
  • Prace porządkowe na budowie i na placu wewnętrznym firmy.

Wymagania

  • Siła fizyczna i umiejętność pracy w grupie.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – bezpośrednio w firmie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku – jedna zmiana (6-14), w sezonie zdarzają się nadgodziny lub prace nocne,
  • Dodatkowe możliwe ubezpieczenie na zdrowie,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Odzież ochronną,
  • Premie.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie