Elektryk - Elektromonter - Konserwator - jedna zmiana

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się projektowaniem, budową i modernizacją sygnalizacji świetlnych zatrudni pracowników na stanowisko:

Elektromonter/Konserwator

Miejsce pracy: Warszawa

Stawka: 25,50 netto/h

Zadania:

·         Naprawa i konserwacja urządzeń sygnalizacji świetlnych,

·         Uruchamianie nowych instalacji,

·         Konserwacja oświetlenia ulicznego,

·         Pomoc na budowach.

Wymagania

·         Uprawnienia SEP do 1 kV,

·         Prawo jazdy kat. B,

·         Doświadczenie - mile widziane choć nie wymagane,

·         Sprawność fizyczna i umiejętność pracy w grupie.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – bezpośrednio w firmie,

·         Pracę od poniedziałku do piątku – jedna zmiana (6-14),

·         Dodatkowe możliwe ubezpieczenie na zdrowie,

·         Miłą atmosferę pracy,

·         Odzież ochronną,

·         Auta służbowe,

·         Premie.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie