PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI I OBSŁUGA KADR

GW SPRINKLER Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI I OBSŁUGA KADR:

  • Bieżące sprawy administracyjne (przydzielanie i odbiór mienia firmy).
  • Pilnowanie spraw formalnych związanych z flotą samochodową.
  • Ewidencja floty samochodowej firmy w systemie DMS oraz na serwerze firmowym.
  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy) w oparciu o:

(1) Kodeks Pracy i bieżące zmian w tym zakresie.
(2) przepisy z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych.

  • Sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy.
  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie) dla zleceniobiorców.
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń bhp.
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach.
  • Sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych.
  • Ewidencja zwolnień lekarskich.
  • Monitoring wszystkich istotnych terminów dotyczących spraw pracowniczych i organizacji pracy spółki.
  • Wystawianie dokumentów związanych z pracownikami firmy.
  • Naliczanie i księgowanie list płac pracowników.
  • Naliczanie wynagrodzeń z umów zleceń i o dzieło oraz przygotowywanie rachunków.
  • Wysyłka rocznych deklaracji PIT-11, PIT-4R.
  • Rejestracja dokumentów finansowych w systemie DMS.
  • Księgowanie faktur kosztowych i gotówkowych.
  • Księgowanie wyciągów bankowych i innych prostych transakcji finansowych w systemie księgowym Optima ERP.
  • Rozliczenie wydatków pracowników.
  • Rozliczanie delegacji pracowników.
  • Branie czynnego udziału w zamknięciu miesiąca/roku.
  • Archiwizacja dokumentów księgowych.
  • Wsparcie działu księgowości w realizacji bieżących zadań.
  • Dbałość o dobre imię i prestiż firmy.
  • Rzetelne i efektywne wykonywanie obowiązków.
  • Bieżące informowanie przełożonego o stanie prowadzonych spraw.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień zgodnie z wytycznymi przełożonych.
  • Ścisłe i terminowe rozliczanie się z powierzanych zadań.
  • Przestrzeganie ustalonego w firmie regulaminu pracy.
  • Przestrzeganie przepisów i zasad w zakresie bhp i ppoż. i RODO.
  • Należyta dbałość o mienie firmy i miejsce pracy.
  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej.
  • Kształtowanie właściwej atmosfery w pracy.

Prezentacja firmy

CHARAKTERYSTYKA FIRMY GW SPRINKLER<br/><br/>1. Firma świadczy profesjona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja