Opis stanowiska pracy

Urząd Pracy m.st. Warszawy poszukuje pracowników biurowych

z bardzo dobrą znajomością obsługi komputera w zakresie MS Office

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wymagana jest umiejętność biegłej obsługi komputera
  • dokładność w wykonywaniu prac
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16

Miejsce pracy: Warszawa

Do zadań na stanowisku pracownika biurowego należeć będzie:

obsługa dokumentów związanych z tarcza antykryzysową Kandydatowi, który spełniać będzie wymagania, zaproponujemy

  • umowę zlecenie
  • wynagrodzenie 17 zł brutto za godzinę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: a.bartosiak@upwarszawapl

Tel. (22) 877 72-90

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje nie zawierające wskazanych informacji nie będą brane pod uwagę. Aplikacje powinny zawierać podpisaną klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji

Urząd Pracy m.st. Warszawy działa na podstawie Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji... zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r. Nr 69, poz. 415 z późn. zm). W ramach naszej działalności proponujemy możliwość skorzystania z:
- pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego i szkoleń,
- pomocy w aktywnym poszukiwaniu zatrudnienia,
- środków przyznawanych jednorazowo na rozpoczęcie działalności gospodarczej, staży oraz innych instrumentów rynku pracy.
Realizujemy wiele autorskich programów rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja Publiczna , Praca Administracja biurowa