Oferta wyróżniona

Pracownik Biurowy w Zespole Finansowym

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa Instytucja Finansowa oferująca usługi bankowości. Od 20 lat działa na rynku polskim wspierając branżę motoryzacyjną. Organizacja została wyróżniona jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w 2016 roku w plebiscycie Great Place to Work.

Poszukujemy Młodszego Opiekuna Klienta odpowiedzialnego za zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta korzystającego z usług finansowych Firmy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się odbieraniem połączeń przychodzących, prowadzeniem korespondencji mailowej, zarządzaniem danymi w systemach finansowych oraz pracami administracyjno-biurowymi.

Jest to idealna oferta dla osób chcących rozpocząć karierę w branży finansowej!

Nasz Klient zapewnia:

  • Biuro w świetnej lokalizacji - Centrum Warszawy (Śródmieście)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych (8-16/10-18)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pozytywną atmosferę pracy.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w pracy związanej z finansami/bankowości lub w pracy biurowej.
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zaangażowanie i chęć nauki.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa