Pracownik biurowo-administracyjny w dziale organizacji szkoleń

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Professional Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0031800

Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

  • Prace administracyjne wspierające wydział szkoleń
  • Obsługa dokumentacji poszkoleniowej i systemów zarządzania szkoleniami
  • Odpowiadanie na zapytania sieci sprzedaży dotyczące szkoleń
  • Współpraca z trenerami w ich codziennej pracy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej (z dokumentacją)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność oraz skrupulatność
  • Sumienność w wykonywanych obowiązkach

Oferta:

  • Umowa zlecenie
  • Praca w ramach całego etatu (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy 8:30 - 16:30
  • Wynagrodzenie 21 zł brutto/h
  • Praca w znanej firmie ubezpieczeniowej
  • Lokalizacja - Warszawa, Mokotów (okolice Galerii Mokotów)

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Ubezpieczenia