Order Management Specialist with English

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

1-26-53990
Wynagrodzenie: 5000 - 6000 PLN

Światowa marka i lider w branży chemicznej poszukuje specjalistów z j. angielskim do pracy w dziale administracji do zarządzania zamówieniami:

Główna zadania:
- administracyjne zarządzanie zamówieniami oraz obsługa klienta
- praca w systemie SAP
- dbanie o jakość i poprawność procesu obsługi
- tworzenie raportów i dokumentacji elektronicznej

Wymagania:
- bardzo dobry angielski C1
- doświadczenie na podobnej pozycji w SSC/BPO mile widziane
- znajomość SAP lub innego ERP będzie dużym atutem
- wykształcenie wyższe będzie atutem
- precyzja, dokładność i zorientowanie na klienta oraz dobre umiejętności komunikacyjne

Korzyści:
- umowa o pracę(zastępstwo na 1,5 roku- z możliwością przedłużenia)
- prywatna opieka medyczna
- dofinansowanie karty miejskiej (ZTM)
- karta multisport
- świetna kultura i atmosfera pracy.

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka