OPERATOR CNC (maszyny obróbcze frezowanie) produkcja małoseryjna Warszawa

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko.

OPERATOR CNC (maszyny obróbcze) - Warszawa (Mazowieckie)

Klient: producent komponentów oświetleniowych, produkcja małoseryjna ściśle pod zamówienia kontrahentów.

Pracując obejmiesz zadania:

  • samodzielna obsługa maszyn CNC i koordynacja produkcji detalu
  • przezbrajanie maszyn na inny asortyment w przypadku zmiany zamówień
  • obsługa maszyn: centra obróbcze (frezarki, piły CNC, automaty typu Pick&Place)
  • wykonanie prób produkcyjnych
  • wypełnianie kart serii - przestrzeganie przepisów BHP oraz P.POŻ, kontrola jakości
  • sprawna realizacja zamówień zgodnie z harmonogramem produkcyjnym zamówień
  • wykształcenie zawodowe techniczne
  • min. 1,5 roku doświadczenia na produkcji w obsłudze maszyn CNC
  • sprawność manualna, zmysł techniczny
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • odpowiedzialność i sprawne realizowanie zadań
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • gotowość do pracy w jednej zmianie
  • chęć do związania się z pracodawcą, zaangażowanie i odpowiedzialność za podjęte

Oferujemy:

  • bezpośrednie zatrudnienie w zakładzie w wymiarze etatu
  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w jednej zmianie
  • stabilną długofalową pracę z możliwością dalszego rozwoju w organizacji

Osoby gotowe do podjęcia nowych wyzwań i zainteresowane poznaniem pracodawcy, zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Oferta pracy stałej z zatrudnieniem bezpośrednim

FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.