Młodszy Specjalista w Departamencie Rozwoju Kadr

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Work Force Polska Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, świadczącą  wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista w Depratamencie Rozwoju Kadr

Zadania:

• Obsługa wniosków na szkolenia indywidualne oraz administracja szkoleń grupowych, w tym uzupełnianie bazy szkoleniowej, przygotowywanie rezerw i raportów szkoleniowych;

• Administracja związana z zajęciami z języka niemieckiego, szkoleniem BHP-online i szkoleniem wdrożeniowym;

• Wsparcie HR Advisorów w zakresie prowadzonych procesów rekrutacyjnych, tj. przygotowywanie i zlecanie publikacji ogłoszeń rekrutacyjnych, wstępna selekcja aplikacji, umawianie kandydatów, logistyka spotkań;

• Obsługa zamówień i rozliczanie faktur w systemie DB Buyer;

• Zamawianie materiałów biurowych;

• Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej;

• Pomoc w organizacji spotkań i telekonferencji;

• Inne zadania wsparciowe w ramach zespołu.

Oczekiwania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

• Bardzo dobra organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów ;

• Umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, pracy pod presją czasu;

• Umiejętności pracy w zespole;

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne;

• Wysoka kultura osobista;

• Zainteresowania z obszaru HR (szkolenia, kadry i płace, rekrutacja);

• Mile widziana dobra znajomość Excel i PowerPoint.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony na rok

• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.