Młodszy Specjalista - Elektromonter

Asistwork Sp z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Ogólna wiedza z zakresu elektroniki,
  • Umiejętności pracy w zespole, wysoka kultura osobista,
  • Zdolności manualne, dokładność, precyzja,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji w nowym środowisku,
  • Podstawowa znajomość środowiska Windows,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie produkującej maszyny poligraficzne,
  • Dostęp do nowoczesnych technologii,
  • Przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy