Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • wysyłanie zapytań o zakup,
  • sprawdzanie, weryfikacja i dodawanie informacji do baz danych dostawców,
  • pozyskiwanie odpowiednich dokumentów do systemu,
  • zarządzanie informacjami w systemach zakupowych (SCM STAR),
  • komunikacja z dostawcami w celu ustalenia warunków współpracy,
  • wsparcie w tworzeniu raportów i zestawień na potrzeby projektów.

Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • dobra znajomość Microsoft Excel,
  • mile widziane osoby w trakcie studiów lub świeżo po ich ukończeniu,
  • chęć nauki,
  • gotowość do zdobywania pierwszego zawodowego doświadczenia.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas określony lub umowę-zlecenie,
  • pełne wdrożenie do pełnionych obowiązków,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.