Młodszy specjalista ds. zakupów (m/k)

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • procesowanie i monitorowanie zamówień w systemie SAP,
  • księgowanie faktur z EZ-Suite (system wewnętrzny) do systemu SAP,
  • wsparcie w rozwiązywaniu problemów związanych podatkami, nadwyżkami, zablokowanymi fakturami itp.,
  • tworzenie PR/PO globalnie,
  • nadzór nad kontraktami, sprawdzanie poprawności dokumentacji,
  • przetwarzanie PR globalnie zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • komunikacja z zamawiającym oraz dostawcami,
  • wprowadzenie danych nowych dostawców do systemu,
  • stały kontakt z dostawcami,
  • monitorowanie aplikacji w EZ-Suite (system wewnętrzny).

Wymagania:
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w środowisku korporacyjnym - mile widziane,
  • znajomość realizowania i planowania procesów zakupowych - mile widziana,
  • znajomość systemu SAP - mile widziana,
  • duża samodzielność działania i planowania,
  • komunikatywność, otwartość i gotowość do nauki i poznania nowych kultur,
  • doskonałe umiejętności w zakresie korekty/wprowadzania danych,
  • chęć podjęcia nowych wyzwań i nauki.

Oferujemy:
  • opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • kartę lunchową,
  • ubezpieczenie na życie,
  • PPK,
  • dofinansowanie do nauki j. obcych,
  • dodatkowe dni wolne, świadczenie urlopowe.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy