Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 80 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 2500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (od przygotowania profilu stanowiska, tworzenia ogłoszeń, publikacji na wybranych portalach czy w social mediach, przez weryfikację i selekcję CV, kontakt telefoniczny czy mailowy oraz Direct Search, aż po przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych i rekomendacje),
  • Dbałość o wysoką jakość prowadzonych procesów rekrutacji oraz rozwój metod selekcyjnych,
  • Realizację zadań związanych z budowaniem pozytywnego Candidate Experience i wizerunku pracodawcy,
  • Wsparcie w bieżących zadaniach Zespołu HR,

Aby efektywnie realizować zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane – psychologia, pedagogika, socjologia, ZZL),
  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • Kreatywność i niekonwencjonalne spojrzenie na zagadnienia rekrutacji,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Umiejętność realizacji celów w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy,
  • Poczucie humoru oraz pozytywne nastawienie do świata i ludzi,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji w branży medycznej.

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Super zespół :)
  • Atmosferę, która umożliwia wymianę doświadczeń i rozwój kompetencji.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Kartę Multisport.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.