Młodszy specjalista ds. Planowania i Analiz Sprzedaży

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

Przedsiębiorstwo Państwowe „ Porty Lotnicze ”

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Radomiu i Zielonej Górze.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref. 140/19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Planowanie przychodów lotniczych i pozalotniczych według prognoz ilościowych;
  • Monitoring przychodów oraz sprawozdawczość (wewnętrzna i zewnętrzna);
  • Analizy kosztowe, w tym dotyczące rentowności;
  • Pogłębione analizy rynkowe;
  • Wykonywanie obowiązków koordynatora budżetu.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. wyższe I stopnia w zakresie ekonomii, handlu lub finansów;
  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowiskach związanych z planowaniem, analizą lub zarządzaniem finansami (mile widziane w przedsiębiorstwach o podobnym profilu, tj. port lotniczy, linia lotnicza itp.);
  • Znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętności analityczne, komunikatywność rzetelność, terminowość, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 10.09.2019r. a pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.