Młodszy Specjalista ds. Obsługi Zgłoszeń - rekrutacja online

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta z branży informatycznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa zgłoszeń przyjmowanych od klientów wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • Koordynowanie zleceń w serwisie z zachowaniem odpowiedniej jakości usług
  • Koordynowanie rozliczania klientów i następnie ich rozliczanie, zgodnie z zapisami w umowach
  • Księgowanie zarejestrowanych zgłoszeń oraz wystawianie i wysyłka faktur VAT do klientów
  • Uczestnictwo w analizach, budowaniu procesów oraz ich implementacji

Czego wymagamy?

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 1 rok doświadczenia w mailowej / telefonicznej obsłudze klienta
  • Znajomość podstaw prawa podatkowego w zakresie wystawiania faktur VAT (dodatkowy atut)
  • Dokładność, rzetelność, terminowość, odpowiedzialność
  • Angielski – komunikatywny
  • Excel – zaawansowany

Co możemy zaoferować?

  • Umowę na czas określony
  • Możliwość rozmowy i swobodę działania
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta