Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klientów i Kontraktów

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla jednego z naszych Klientów, na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie we współpracy z działem handlowym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B1
  • Wysokie zdolności analityczne, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy

Obowiązki na stanowisku:

  • Akceptacja transakcji handlowych oraz ofert w CRM
  • Sporządzanie umów wraz z aneksami
  • Analiza i weryfikacja zawieranych umów
  • Rejestracja umów w systemach operacyjnych
  • Analiza oraz przygotowywanie wypowiedzeń umów
  • Ścisła współpraca z działami: handlowym, logistyki, księgowości
  • Aktywne uczestnictwo w realizacji procesu zamówień handlowych towaru do transakcji

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość korzystania z benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Miłą atmosferę pracy
  • Szkolenie wdrażające oraz niezbędne narzędzia pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa