Opis stanowiska pracy

3-21-61568

Dla naszego klienta, firmy z siedzibą na warszawskim Mokotowie, poszukujemy kandydata na stanowisko

Młodszy specjalista ds. logistyki

Zakres obowiązków:
- praca w systemie SAP ERP
- bieżąca obsługa magazynu: zamówienia, przyjęcia, przesunięcia, wysyłka
- kontrola stanów magazynowych
- współpraca z technikami serwisu i innymi działami firmy
- dobór części zamiennych
- tworzenie ofert i realizacja zamówień dla klientów
- pomoc w naprawach urządzeń na warsztacie

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
- komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność
- mile widziana znajomość programu SAP ERP;
- mile widziane umiejętność testowania, diagnostyki i naprawy urządzeń
- mile widziane uprawnienia SEP;

Korzyści:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość nauki j. angielskiego
- prywatna opiekę medyczną
- premie roczną
- możliwość rozwoju zawodowego

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka