Młodszy Specjalista ds. Klientów Biznesowych

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa Firma Noclegi, będąca liderem portali rezerwacyjnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Swoim Klientom proponuje noclegi na 5 kontynentach, w ponad 200 000 obiektach noclegowych. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy obecnie Kandydatów/Kandydatek na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Klientów Biznesowych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie rozwoju obszaru Klienta Biznesowego. Do jej codziennych zadań będzie należeć kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami Biznesowymi, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji, przedstawianie indywidualnych ofert handlowych, aktywne pozyskiwanie nowych partnerów (obiektów noclegowych, hoteli, pensjonatów), negocjowanie warunków, odpowiadanie na zapytania oraz pracę w wewnętrznym systemie.

Aplikuj na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Klientów Biznesowych i zdobądź doświadczenie zawodowe w międzynarodowej organizacji!

Nasz Klient zapewnia:

  • Świetną lokalizację w Centrum Warszawy (5min piechotą od Metra Centrum).
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych (8:00-16:30).
  • Elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę/umowa zlecenie) .
  • Na początek - wynagrodzenie 3200 zł brutto wraz z atrakcyjnym comiesięcznym bonusem premiowym.
  • Zdobycie wiedzy z zakresu budowania relacji z Klientami Biznesowymi, negocjacji oraz sprzedaży.
  • Pozytywną, nieformalną atmosferę pracy.
  • Szkolenia wewnętrzne, indywidualne podejście do pracowników.
  • Wsparcie zespołu i realny udział w rozwoju firmy.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin.
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyte w sprzedaży telefonicznej.
  • Otwartość na kontakt z Klientem.
  • Chęć rozwoju w obszarze sprzedażowym.
  • Zainteresowanie branżą turystyczną.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa