Młodszy Specjalista ds. Finansowych

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

AUTO1 Group to europejski lider wśród online’owych platform samochodów używanych. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, gdzie z powodzeniem kupujemy i sprzedajemy auta używane. Łącząc kupujących i sprzedających za pomocą technologii umożliwiamy dealerom i konsumentom bezproblemową wymianę handlową w całej Europie. AUTO1 Group posiada jednostki biznesowe takie jak AUTO1.com, Autohero.com oraz wirkaufendeinauto.de.

Miejsce pracy: Warszawa

Jakie będą Twoje zadania?

  • Dekretacja dokumentów, alokacja kosztów na poszczególne centra kosztowe oraz wprowadzanie faktur do wewnętrznego systemu
  • Kontrola zasadności naliczonych kosztów oraz ich rozliczanie w oparciu o posiadane informacje
  • Przygotowywanie raportów i analiz we współpracy z biurem księgowym
  • Przygotowywanie przelewów bankowych
  • Kontakt z anglojęzyczną Centralą firmy w celu dostarczania wymaganych danych oraz koordynowanie współpracy pomiędzy Centralą firmy w Berlinie a biurami księgowym w Polsce
  • Kontakt z pracownikami, kontrahentami oraz biurami księgowymi oraz innymi instytucjami w zakresie pełnionych obowiązków
  • Wystawianie faktur i monitorowanie płatności
  • Udział w tworzeniu miesięcznych i rocznych planów budżetowych
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy w Spółce oraz udział w tworzeniu nowych rozwiązań

Co możesz nam zaoferować?

  • Dobrą znajomość języka angielskiego (min. poziom B2) - warunek konieczny
  • Minimum półroczne doświadczenie w pracy w dziale księgowym
  • Wykształcenie wyższe/preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, podatki lub certyfikat ukończenia kursu księgowego w przypadku braku studiów kierunkowych
  • Znajomość procedur księgowych
  • Znajomość procedur rachunkowych, podatkowych i finansowych oraz przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności analityczne, komunikatywność, skrupulatność, dobra organizacja pracy

Co my oferujemy Tobie?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku oraz rozwoju w ramach struktur firmy
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.