Młodszy Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

Sage Symfonia Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat wspieramy transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Z naszych rozwiązań korzysta dziś kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce.

Tworzymy i rozwijamy oprogramowanie do zarządzania całym przedsiębiorstwem (ERP). Jesteśmy także producentem programów i aplikacji, w tym chmurowych, przeznaczonych do obsługi oraz automatyzacji finansów i księgowości, kadr i płac, HR, wsparcia sprzedaży tradycyjnej i w kanale e-commerce, zarządzania magazynem, zarządzania produkcją, elektronicznym obiegiem dokumentów oraz analizą danych.

Dzięki współpracy z siecią blisko 200 partnerów technologicznych i biznesowych optymizujemy zarządzanie przedsiębiorstwami we wszystkich regionach i województwach.

Od lat prowadzimy także działania edukacyjne. Jesteśmy strategicznym członkiem fundacji Digital Poland oraz członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Wspólnie wyjaśniamy, jak wykorzystać cyfryzację w biznesie do usprawnienia codziennej pracy i osiągania lepszych wyników. Tłumaczymy zawiłości prawa gospodarczego. Dbamy o to, by nasi Klienci, Partnerzy oraz Pracownicy byli gotowi na zmiany.

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa zgłoszeń telefonicznych, email, chat
  • udzielanie wsparcia klientom korzystającym z oprogramowania do księgowości – szybkafaktura. pl (Symfonia e-Biuro)

Nasze wymagania:

  • znajomość zagadnień z zakresu księgowości (księgi rachunkowe i/lub KPiR)
  • znajomość przepisów podatkowych i o rachunkowości
  • obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • postawa zorientowana na klienta, wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na nowe zagadnienia, chęci poszerzania wiedzy

Mile widziane:

  • znajomość baz danych MS SQL lub chęć rozwoju w tym kierunku
  • doświadczenie w pomocy Klientom przez telefon
  • znajomość programów Symfonia Finanse i Księgowość
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Oferujemy:

  • bonus świąteczny
  • prywatna opieka medyczna w Enel-med, grupowe ubezpieczenie na życie - TU Unum
  • dopłata do karty sportowej
  • dodatkowe 5 dni płatnego urlopu na udział w wolontariacie
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i projektach ogólnofirmowych
  • podwyżki wynagrodzeń w zależności od wyników pracy
  • nagroda za 14-dniowy urlop
  • możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych Spółki liczącej ponad 300 osób"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.