Oferta wyróżniona

Młodszy Specjalista ds. Dokumentacji z językiem angielskim

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy kandydatów w ramach projektu czasowego na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Dokumentacji w dziale Obsługi Klienta

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę z dokumentacją w języku angielskim
  • Umowę na czas określony na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Znajomość języków obcych: języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Dokładność, sumienność, motywację do nauki oraz komunikatywność,

Do zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • Opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • Wprowadzanie zamówień klientów do systemu SAP,
  • Wsparcie zespołu w ramach bieżącego zapotrzebowania.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa