Młodszy prawnik (k/m)

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • projektowanie lub opiniowanie umów lub innych dokumentów, występujących w obrocie gospodarczym,
  • projektowanie pism procesowych,
  • sporządzanie projektów opinii prawnych,
  • udział w rozprawach sądowych,
  • aktywne uczestnictwo w transakcjach M&A,
  • research prawny,
  • bieżące prace administracyjne.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (studia prawnicze),
  • pierwszy lub drugi rok aplikacji (radcowskiej lub adwokackiej),
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • wiedza prawnicza w zakresie prawa gospodarczego, oraz cywilnego,
  • umiejętność pracy zespołowej, w trybie projektowym,
  • rzetelność, skrupulatność w wykonywaniu zadań,
  • wysoki poziom kultury osobistej.

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, oraz specjalizacji,
  • elastyczne zatrudnienie w oparciu o formę preferowaną przez kandydata,
  • wynagrodzenie stałe + bonusy uznaniowe,
  • zajęcia doszkalające język angielski w obszarze prawnym.
  • atrakcyjną lokalizację pracy na warszawskim Mokotowie.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy