Młodszy Analityk

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1155453

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy farmaceutycznej - poszukujemy obecnie Kandydatów do objęcia roli Młodszego Analityka.

Miejsce pracy - Warszawa.

Główne obowiązki w tej roli:

- Przygotowywanie niezbędnych raportów - cyklicznych i bieżących na potrzeby biznesowych pionów organizacji,
- Analiza danych,
- Tworzenie makr usprawniających działania innych działów,
- Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie zestawów danych klientów sieciowych,
- Współpraca z innymi działami Firmy.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

- Doskonała znajomość Ms Excel, zaawansowana znajomość VBA, Power BI,
- Analityczność,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
- Dokładność, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności,

Nasz Klient zapewnia:

- umowę o pracę,
- szeroką ofertę benefitów,
- rozwój w strukturach firmy,
- przyjazną atmosferę w zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland