Młodszy/-a Specjalista/-ka ds. Administracji Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Zadania:

· Wsparcie działu sprzedaży w bieżących zadaniach (rozliczenia, tworzenie promocji, zarządzanie rabatami)

· Przygotowywanie dokumentacji produktowej, ofert, raportów oraz podsumowań

· Wsparcie administracyjne w kontaktach z klientami/dostawcami

· Wystawianie zamówień wewnętrznych na produkty

· Administracja procesu wycofywania produktów z rynku

· Wsparcie w procesie zakupu usług wewnątrz firmy

Wymagania:

· Wyższe wykształcenie – preferowane kierunki ekonomiczne lub pokrewne

· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

· Bardzo dobra znajomość Excel oraz Powerpoint

· Znajomość systemu SAP

· Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży FMCG

Nasz klient oferuje:

· Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w renomowanej organizacji

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Umowę o pracę tymczasową

· Pakiet benefitów

· Szybki proces rekrutacji

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Sprzedaż - Account Management