Młodsza/y Księgowa/y - Centrum Warszawy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana osoba będzie wspólnie z samodzielną księgową (m/f) prowadziła pełną księgowość spółek z branży nieruchomości.

Przyszłościowo jest realna możliwość awansu w kierunku samodzielnej księgowej (m/f).

Wymagane jest min. roczne doświadczenie w księgowości oraz komunikatywna znajomość jęz. angielskiego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży nieruchomości [deweloper, międzynarodowa spółka].

Opis stanowiska

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym, a także ich księgowanie
  • Weryfikacja oraz księgowanie wyciągów bankowych
  • Wsparcie przy sporządzaniu deklaracji podatkowych, przyszłościowo również sprawozdań finansowych
  • Wsparcie w zakresie analiz umów najmu, aktów notarialnych
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Wsparcie samodzielnej księgowej w codziennym prowadzeniu księgowości spółek, następnie samodzielnie prowadzone spółki

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach finansowych lub pokrewne
  • Min.roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość jęz. Angielskiego (min. B1)
  • Praktyczna znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość MS Dynamics AX / Axapta
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Umowa o pracę [po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony]
  • Pakiet benefitów [prywatna opieka medyczna, karta sportowa]
  • Elastyczne godziny pracy
  • Realne możliwości rozwoju kompetencji, a także awansu w kierunku pełnej księgowości
  • Bardzo ładne, nowoczesne biuro w Centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page