Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

· Księgowanie i wystawianie Faktur Korygujących i Credit Note za rabaty

· Weryfikacja formalna i merytoryczna dokumentów zakupowych od wybranych dostawców pod kątem przepisów Ustawy o podatku od towarów i usług

· Weryfikacja dokumentów sprzedażowych pod kątem daty dostawy (analiza rejestrów, dokumentów dostawy, współpraca z Magazynem, uzupełnianie dat w systemie księgowym)

· Wsparcie w przygotowaniu płatności

· Elektroniczna i papierowa archiwizacja faktur zakupu

· Archiwizacja Certyfikatów Rezydencji

· Wystawianie not korygujących

Oczekiwania:

· Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse) – mile widziane

· Komunikatywny język angielski (B2)

· Doświadczenie pracy w Dziale Księgowym

· Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin lub na pół etatu

· Znajomość programu księgowego - Axapta będzie dodatkowym autem

Oferujemy:

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

· Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa, Włochy

· Możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych Księgowych

· Zgrany zespół

· Dynamiczne środowisko pracy

· Szybki i sprawny proces rekrutacyjny

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
1 rok
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa