Menedżer Inwestycyjny

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1182247

Twoja następna firma

Dla naszego Klienta — spółki inwestycyjnej działającej w zróżnicowanych sektorach — poszukujemy osoby na stanowisko Menedżer Inwestycyjny.

Twoje następne stanowisko

  • Zarządzanie projektami inwestycyjnymi, w szczególności deweloperskimi;
  • Ścisła współpraca z Zarządem organizacji;
  • Nadzorowanie procesów kupna oraz sprzedaży nieruchomości, weryfikacja danych oraz dokumentów przygotowanych przez zespół księgowy, oraz analityków;
  • Sprawowanie roli Dyrektora Finansowego (zewnętrznego lub wewnętrznego) na wybranych projektach;
  • Udział w procesach inwestycyjnych w zróżnicowanych sektorach oraz wykorzystanie znajomości zagadnień z obszaru M&A;
  • Raportowanie oraz prezentowanie danych finansowych do inwestorów, sprawowanie szeroko pojętego nadzoru właścicielskiego;
  • Tworzenie i kontrola realizacji planów finansowych grupy;
  • Budżetowanie i kontrola finansowa projektów;
  • Współpraca przy okresowych kwartalnych raportach zarządczych na potrzeby grupy;
  • Uczestnictwo w procesie pozyskiwania finansowania.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse, bankowość), mile widziane dodatkowe certyfikaty (CIMA, CFA);
  • Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomości branży deweloperskiej;
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi oraz styczności z aspektami M&A,
  • Chęci do rozwoju, zaangażowania oraz gotowości do podejmowania wyzwań,
  • Osoba kreatywna, energiczna, elastyczna, umiejąca dostosować się do zmiennego biznesu oraz chętna do rozwoju i nauki;
  • Osoba posiadająca wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, otwarta, umiejąca pracować w zespole;
  • Znajomość j. angielskiego nie jest konieczna.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje samodzielną rolę z wpływem na strategiczne decyzje rozwijającej się organizacji, elastyczne warunki zatrudnienia oraz prywatną opiekę medyczną.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa