Marketing Manager (kosmetyki)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1166608

Dla naszego klienta, firmy, która produkuje kosmetyki pod znaną marką, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Marketing Managera. Oczekiwania na tym stanowisku :
  • minimum 3 lata doświadczenia w podobnej roli, najchętniej w branży Beauty lub pokrewnej
  • znajomość i rozumienie trendów rynkowych w branży Beauty
  • kompetencje analityczne
  • umiejętność strategicznego myślenia, doświadczenie w tworzeniu i egzekucji strategii marketingowej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • pasja do marketingu
  • znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym
  • znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków:
  • tworzenie strategii komunikacji i praca nad rozwojem marek w zgodzie z obowiązującymi trendami,
  • praca nad koncepcjami nowych produktów wraz z działem produktowym i podejmowanie kluczowych decyzji dot. ich rozwoju,
  • planowanie i zarządzanie kampaniami marketingowymi w Polsce i na rynkach eksportowych,
  • analizowanie wyników kampanii marketingowych i tworzenie raportów
  • nadzór nad kanałami komunikacji marki (social media, strona www, inne) w Polsce i na rynkach eksportowych,
  • nadzór nad działaniami reklamowymi, projektowaniem produktów oraz wszelkimi materiałami marketingowymi,
  • prowadzenie badań rynkowych, analiza danych konsumenckich,
  • produkcja contentu (sesje zdjęciowe, video, inne),
  • planowanie i nadzorowanie budżetów,
  • współpraca z innymi działami i agencjami zewnętrznymi w Polsce i na rynkach zagranicznych,
  • budowanie świadomości i wiarygodności marki.
Oferujemy:
  • Możliwość zbudowania strategii marketingowej i wprowadzenie swojej wizji rozwoju marki
  • Możliwość zbudowania zespołu
  • Bardzo duża niezależność w działaniu / kreowaniu i wdrażaniu pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i samochód służbowy
  • Opieka medyczna / Karta Multisport

Jeśli jesteś zainteresowana / ny tą rolą kliknij w "aplikuj teraz" i prześlij nam swoje CV.

Mandatory legal footer to be added at the bottom of job description

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland