Opis stanowiska pracy

1-23-58437

Naszym Klientem jest firma Żabka Polska, firma o ugruntowanej pozycji lidera w branży convenience, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:

Manager ds. rozwoju franczyzy

Zakres obowiązków:
- Zespołowe realizowanie założonych celów sprzedażowych
- Inicjowanie i wdrażanie nowych oraz skutecznych projektów oraz źródeł w obszarze pozyskiwania Franczyzobiorców
- Analiza skuteczności oraz rentowności podejmowanych działań i realizowanych projektów
- Skuteczne budowanie i zarządzanie zespołem rozproszonym
- Przeprowadzanie i doskonalenie procesów rekrutacyjnych oraz rozwijanie kompetencji podległych współpracowników
- Zarządzanie oraz realizowanie całościowego procesu pozyskiwania Franczyzobiorców
- Monitorowanie rynku franczyzowego i jego trendów, a także budowanie pozytywnego wizerunku Żabka Polska

Wymagania:
- Silna orientacja na realizację celów własnych i zespołu
- Proaktywne podejście i otwartość na nowe rozwiązania
- Gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
- Prawo jazdy kat. B

Korzyści:
- Umowa współpracy na czas nieokreślony
- Bardzo atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód z kartą flotową, komputer, telefon)
- Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne benefity pozapłacowe (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna)

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Analityka , Praca Kadra zarządzająca , Praca Marketing / PR / Social Media