Manager ds. rekrutacji

Asistwork Sp z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w skutecznej realizacji planów rekrutacyjnych i założeń biznesowych organizacji
  • umiejętność skutecznego zarządzania rozproszoną strukturą
  • wysokie zorientowanie na doskonalenie procesów oraz zarządzanie projektami
  • łatwość w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów, wyciąganiu wniosków, podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych
  • asertywność i nastawienie na efektywną realizację celów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realny wpływ na podejmowanie kluczowych decyzji i tworzenie strategii rozwoju procesu rekrutacji w organizacji
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego
  • możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji w obszarze HR
  • samodzielność w zakresie wykonywanych zadań
  • możliwość bezpośredniej współpracy i wsparcie zarządu
  • elastyczne godziny pracy, od poniedziałku do piątku
  • pracę stacjonarną 2-3 dni w tygodniu w biurowcu, w centrum Warszawy (w pozostałe dni wyjazdy służbowe do oddziałów na terenie Polski)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy