Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • magazynowanie gotowych wyrobów,
  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • przygotowywanie i realizowanie zamówień,
  • kompletacja zamówień,
  • kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi.

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera - mile widziane,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, uczciwość, dokładność,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:
  • dłuższą współpracę - umowę o pracę na czas określony tymczasowy, docelowo możliwość zatrudnienia u klienta,
  • praca w systemie zmianowym, od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • praca w miłej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy