Lider zespołu obsługi klienta ze znajomością języka czeskiego lub słowackiego

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • nadzorowanie pracy 4-osobowego zespołu telefonicznej obsługi klienta na rynek czeski lub słowacki,
  • dbanie o terminową realizację powierzonych zespołowi zadań,
  • rozwój zespołu pod kątem jakości obsługi klienta,
  • rozwój narzędzi pracy,
  • szkolenie pracowników,
  • współpraca z centralą firmy.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka czeskiego lub słowackiego (C1/native) - warunek konieczny,
  • znajomość zasad gramatyki i stylistyki języka czeskiego lub słowackiego,
  • umiejętność motywowania zespołu,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w systemie zmianowym (8-20),
  • profesjonalizm kadry zarządzającej oraz możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • motywujące wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport,
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną.

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca