Kurier skuterowo - motorowy

Asistwork Sp z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • znajomość języka polskiego na poziomie A2,
  • ukończone 18 lat,
  • sumienności oraz postępowania zgodnie z ustalonymi zasadami,
  • skupienia i koncentracji w intensywnym tempie pracy,
  • rzetelności i wytrzymałości - dopilnowania, by zamówienia były realizowane na czas z zachowaniem wysokiego standardu obsługi.
  • orientacji w terenie - praktycznego obeznania z mapą (mile widziane doświadczenie w pracy, która wymaga takich umiejętności, jak np. kurier, czy listonosz),
  • wysokiej kultury osobistej.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które możesz zwiększać przez odpowiednie wywiązywanie się z obowiązków w pracy - 23 zł/ 27zł/32 zł/ brutto,
  • Wysokiej klasy służbowe skutery i rowery elektryczne oraz wymienne baterie, by praca była lekka, przyjemna i efektywna. Dodatkowo, nie musisz się martwić naprawą rowerów - my zajmujemy się ich serwisowaniem,
  • Kask - dbamy o Twoje bezpieczeństwo!
  • Ubrania ochronne w razie niedogodności atmosferycznych, np. ulewy, silnych wiatrów, czy śnieżycy,
  • Bezpieczne, wygodne i spokojne miejsce w czasie oczekiwania na zamówienia,
  • Przyjazną atmosferę pracy w pozytywnym i wspierającym się teamie,
  • Cotygodniowe wypłaty.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy