Księgowy/Księgowa

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • prowadzenie dokumentacji księgowej spółki w Polsce,
  • księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży,
  • tworzenie propozycji i planów płatności,
  • windykację wierzytelności,
  • sporządzanie rejestrów oraz deklaracji VAT,
  • kontaktu z Urzędem Skarbowym, klientami i dostawcami,
  • raportowanie do kontrolera finansowego we Włoszech (jęz. angielski).

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki-ekonomia, finanse, rachunkowość,
  • doświadczenie w dziale księgowości: minimum 2 lata,
  • znajomość zasad podatkowych oraz rachunkowości bilansowej,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na zastępstwo (min. 12 miesięcy - z możliwością podjęcia dłuższej współpracy),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia),
  • ciekawą pracą w stabilnej i stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie, z ambitnym i młodym zespołem,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy