Opis stanowiska pracy

Aktualnie do naszego działu księgowego poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Zadania:

  • Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Księgowanie faktur sprzedaży i zakupu (krajowych i zagranicznych)
  • Księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych
  • Księgowanie środków trwałych
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • Księgowanie i rozliczanie list płac
  • Rozliczanie kart płatniczych, środków pieniężnych w drodze
  • Bieżące rozliczanie kont rozrachunkowych i rozliczeniowych
  • Księgowanie i rozliczanie różnic kursowych
  • Ewidencja gospodarki magazynowej
  • Kalkulacja dla celów VAT
  • Sporządzanie raportów JPK
  • Sprawozdawczość GUS i NBP
  • Przygotowywanie informacji NIP-8, VAT-R itp.
  • Bieżąca analiza kont analitycznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • Pakiet Benefitów pozapłacowych
  • Wdrożenie i wsparcie w realizacji zadań
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole, w którym chętnie dzielimy się wiedzą
  • Biuro w Centrum Warszawy

Wymagania

  • Znajomość zagadnień wyniajcych z Ustawy o Rachunkowości, Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz Ustawy o podatku od towarów i usług
  • Doświadczenie zawodowe w dziale księgowym
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Dokładność, zaangażowanie, inicjatywa
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Mile widziana znajomość programu Enova

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy