Księgowa/Księgowy - rekrutacja online

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, działającego na rynku spożywczym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Zadania i zakres odpowiedzialności:

· księgowanie dokumentów,

· rozliczanie i kontrola kosztów eksploatacyjnych,

· analiza rozrachunków (wyjaśnianie sald, w razie potrzeby dokonywanie przeksięgowań),

· przygotowywanie bilansu,

· tworzenie raportów i analiz dla Grupy.

Wymagane kompetencje:

· dwuletnie doświadcznenie w księgowości,

· dobra znajomość języka angielskiego,

· dobra znajomość Excel,

· znajomości ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o podatku VAT,

· dokładność, skrupulatność, spostrzegawczość, terminowość i sumienność w wykonywaniu zadań.

Nasz Klient oferuje:

· wynagrodznenie na poziomie 7000 zł brutto,

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

· miejsce pracy: PKP Wawer

· spokojne środowisko pracy z możliwością rozwoju i awansu

· szybki proces rekrutacji

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse