Księgowa/Księgowy (samodzielne stanowisko)

Warszawa, mazowieckie

Netkata Digital Agency

Opis stanowiska pracy

Netkata jest 60-osobowym zespołem konsultantów, projektantów i programistów, pracujących w Warszawie i Lublinie. Od 2008 roku realizujemy aplikacje webowe i serwisy www. Pracujemy z innowacyjnymi startupami i globalnymi korporacjami, głównie spoza Polski - m.in. The Dubai Mall, Expander, Mitsubishi Motors, ASUS, RedBull, Isuzu and Suzuki Norway. Nasze biura zlokalizowane są w Polsce, Norwegii i Portugalii.

OFERUJEMY:

  • stałą, stabilną i rozwojową współpracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę ze świetnymi ludźmi w przyjaznej atmosferze,
  • elastyczne godziny pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej,
  • realny wpływ na życie firmy,
  • możliwość wprowadzania i rozwijania własnych rozwiązań - dajemy dużą swobodę działania,
  • cykliczne spotkania integracyjne,
  • cotygodniowe lekcje języka angielskiego z native speakerem oraz możliwość dodatkowych zajęć indywidualnych,
  • kartę sportową, ubezpieczenie medyczne, owoce, napoje i przekąski,
  • system poleceń - nagroda 3000 zł za polecenie i zatrudnienie Twojego kolegi,
  • wynagrodzenie 7000 zł brutto (dowolny rodzaj umowy).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE),
  • księgowanie dokumentów sprzedażowych i kosztowych zgodnie z planem kont w programie księgowym,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych,
  • współpraca z kontrahentami w sprawach rozliczeń,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych,
  • uzgadnianie sald księgowych,
  • naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • sporządzanie raportów do ZUS, US,
  • sporządzanie bieżących informacji i zestawień finansowych na potrzeby Zarządu,
  • kontrola cashflow firmy,
  • wsparcie menedżerów projektów w wystawianiu faktur,
  • kontrola budżetów,
  • pomoc w organizacji biura.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • minimum rocznego doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego/ księgowej,
  • minimum średniego wykształcenia kierunkowego ekonomicznego,
  • dobrej znajomości i umiejętności stosowania w praktyce prawa podatkowego i bilansowego oraz prawa pracy,
  • zdolności analitycznych, dobrej organizacji pracy oraz umiejętności współpracy w grupie,
  • znajomość zagadnień transakcji unijnych i pozaunijnych,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Google Docs,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży technologicznej lub usługowej.

Netkata is digital agency, a Polish-Norwegian-Portuguese team of 60 designers,... developers, and testers, working in Poland from offices in Warsaw and Lublin. We design and deliver web applications and websites since 2008. Our clients are international startups and innovative corporates – The Dubai Mall, Expander, Unicef, Mitsubishi Motors, ASUS, RedBull, Isuzu and Suzuki Norway, and others. We value transparency, agility, and clear communication.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Biuro / Dokumentacja