Kosztorysant

Electric

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kosztorysant robót elektroenergetycznych

Szanowni Państwo,

dziękujemy za zainteresowanie ogłoszeniem i zachęcamy do aplikowania! W związku z dalszym rozwojem Firmy poszukujemy nowych członków kluczowego zespołu ds. przygotowania i prowadzenia robót inwestycyjnych w branży elektroenergetycznej. Czekamy na zgłoszenia osób mających wiedzę w zakresie kosztorysowania robót budowlanych w branży elektroenergetycznej, w tym znających technikę wykonywania robót elektroenergetycznych.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie: elektroenergetyka (lub pokrewne),
- wiedza w zakresie niezbędnym do kosztorysowania robót elektroenergetycznych,
- praca w programach Norma, MS Excel,
- znajomość techniki wykonywania robót elektroenergetycznych,
- umiejętności tworzenia wycen i kosztorysów elektroenergetycznych,
- dobre nastawienie, łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności międzyludzkie,
- dyspozycyjność w wymiarze minimum 3/5 etatu w sugerowanych godzinach 7-15
- prawo jazdy kat. B celem udziału w wizjach lokalnych

Oferujemy:

- swobodę i dobrą atmosferę zespołu,
- możliwość poznawania branży i nowych zagadnień specjalistycznych, szczególnie w - branży kolejowej,
- stabilność zatrudnienia,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- elastyczność, zrozumienie i dobrą relację w czasie pracy

Prezentacja firmy

Firma Janaszek Electric Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży elektro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka