Kontroler Finansowy

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w sektorze usług biznesowych poszukujemy kandydata na stanowisko Kontroler Finansowy. Wybrana osoba będzie pracowała na samodzielnym stanowisku i raportowała bezpośrednio do Dyrektora Finansowego.

Twoje zadania:

  • Udział w przygotowaniu  rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • Raportowanie roczne i kwartalne- bilans, rachunek zysków i strat oraz załączniki do Grupy
  • Sporządzanie sprawozdania finansowego wg ustawy o rachunkowości
  • Kontrole wewnętrzne – koordynacja procesów i weryfikacja uzgodnień
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy
  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów
  • Dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej
  • Przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych zgodnie z wymaganiami raportowania grupowego
  • Okresowe raportowanie grupowe zgodnie z IFRS
  • Monitorowanie i planowanie płynności finansowej
  • Inne analizy oraz raporty ad hoc na potrzeby lokalnego Zarządu lub grupy
  • Bliska współpraca z zespołem kontrollerów regionalnych/ grupowych

Twój profil:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewne
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym samodzielnym stanowisku lub w audycie
  • Charakteryzuje Cię poczucie humoru, cierpliwość, optymizm i ciekawość świata
  • Dodatkowym atutem będzie status studenta ACCA/ ACCA membership
  • Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego (b2)

Oferujemy:

  • Unikalną możliwość wdrażania własnych rozwiązań i optymalizacji istniejących procesów
  • Angażujące projekty z bezpośrednim przełożeniem na biznes (+20% YoY growth)
  • Benefity: opieka medyczna, karta Lunch – dofinansowanie posiłków w wysokości 200 pln miesięcznie
Devire Devire Devire Devire